VTTčko 2007

Datum konání: 18. 5. - 20. 5. 2007
Sekce: Stalo se
Autor: Ida (Ovál)
Vloženo: 31.5.2007
Upraveno: 19.8.2007
Cesta tam byla dlouhá, ale zajímavá - zejména závěr po posledním přestupu do absolutně zhasnutého vlaku, který se potichu šinul černou krajinou ozářenou jenom měsícem a hvězdami, jako do minulosti. Pan průvodčí chodil po vagónku s baterčičkou a lístky vůbec nechtěl vidět, ani náš speciální pod heslem „skupina 22“.

A zajímavá byla taky malá etuda ve Vyšším Brodě, když jsme se vydali kolem desáté hledat hospodu s večeří, obešli v čele s hladovým Kraťákem celé náměstí, aby se nám v každé hospodě vysmáli a pak si nakonec dali klobásku zpátky v bufiku v kempu.

No ale pak už jsme jeli, pod vedením pana vedoucího Ovála a s odborným poradenstvím Vaška, který věděl vždycky přesně, kudy co jet. A že jsme jeli opravdu všechno, co se dalo, a to všichni (až na kytary, ovšem). Cvaknutých bylo minimálně, na celé čáře vyhráli Šachovi – jelikož Matěj s Bákou se koupali dvakrát (přiznejme jim k dobru, že jednou v tom byli dost nevinně) a Petr s Kubou jednou a půlkrát. Zato vylévání bylo habaděj, Vašek si při této příležitosti nechává patentovat superextra vylévač – košíček od broskví (pozor – včetně síťky!).

Zvládli jsme ujet docela zajímavé štreky – za sobotu z Vyššího Brodu až těsně před Krumlov, do nového kempu s teplou sprchou, ohníčkem, buřtíky a večerním zpěvem. A druhý den jsme prosvištěli Krumlovem s minimální ztrátou květinek na zalévacím jezu a dojeli s rezervou až do Zlaté Koruny. Paráda, pohodička a vůbec žádné přenášení, to si dám líbit. :o)
Jenom ten výšlap ve vedru k vlaku domů, ten mi teda dal zabrat, a pak ta sauna ve vlaku. No co, byla to taková pěkná tečka za tím naším případem…
Jo - a kdo nejel, přišel o tu podívanou, jak jsme s Polkou na lodi barevně ladily – obě oranžové plavky a oranžová pádla a šlo to krásně dohromady s naší zelenou lodí. Tak snad příště… ;o)

A díky, Ovále.

Počet obrázků na řádek: 2 3 4 5 6 7

Krátce

Uživatelská nabídka

Login

Hledání

Odkazy

Poslední změna: 20.9.2008, 12:14:48